HAKKIMIZDA

Teknik tekstil ve laminasyon konusundaki 14 yıllık tecrübemizle kendi firmamızda hizmet vermeye karar vermiş ve Çınar Laminasyon İç ve Dış Tic. A.Ş. şirketini 2014 yılının son çeyreğinde hizmete başlamış bulunmaktayız. İkitelli O.S.B.Çorapçılar San Sit. Hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Kaplama, teknik laminasyon ve teknik tekstillerin üretiminde teknolojisi ve bilgi birikimiyle farklı sektörlere hizmet vermekteyiz.

Bütün bunların dışında hotmelt yapıştırıcıların üretimi ve satışı, nefes alabilen su yalıtım ürünleri üretimi ve satışı ve yurtdışında faaliyet gösteren şirketlerin Asya ve Türkiye distribütörlükleri Çınar Laminasyon İç ve Dış Ticaret A.Ş. tarafından yürütülmektedir.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünleri kaliteli üretmek, uygun fiyatla sunmak ve en hızlı şekilde ulaştırmak; Karlılıkla gelişmeyi ve büyümeyi sürekli kılarak bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmak.

VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiği her alanda Türkiyenin ve dünyanın önde gelen firmaları arasında olmak, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kalitede ürünler üreten, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı, global bir şirket olmak.

MARKALARIMIZ
     
 
Copyright © 2015 Çınar Laminasyon İç ve Dış TİC. A.Ş