LAMİNASYON

Askeri kamuflaj, sağlık, spor giyim, ayakkabı gibi birçok tekstil alanında kullanılabilecek teknik kumaşların kaplama ve laminasyon işlemleri yapılmaktadır.

Üretim tesisimizde son dönemde kullanım alanı oldukça yaygın membran kumaş üretimini gerçekleştirmekteyiz. Membran kumaşın su geçirmez nefes alabilen bir yapısı vardır.

Rüzgar geçirmez olduğu gibi su buharını dışarıya atma özelliğine de sahiptir. Dış tabiat şartlarına karşı kumaşın dayanıklılığını arttıran membrane kumaşlar askeri kamuflaj kıyafet üretimi başta olmak üzere, spor giyim ürünlerinde, medikal tekstil ve ayakkabı tekstil ürünlerinde son dönemde oldukça tercih edilen bir kumaş çeşididir.

Günümüzün yükselen yaşam standartları ile birlikte giysilerden beklenen özelliklerin değişikliğe uğraması, laminasyonlu kumaşların kullanım alanını yaygınlaştırmıştır. Bu gelişme, ürettiğimiz ürünlerin konfor özelliklerinin önemini dikkate değer bir noktaya getirmiştir.

Yaptığı işte yüksek kaliteye önem veren Çınar Laminasyon çalışanlarıda bu fikir ve ayrıcılıkla tüm müşterilerini maksimum seviyede memnun etmeyi hedeflemektedir.

Ayakkabı yan sanayide kullanılan Deri takviye pezleri imalatı da yapan firmamız,

Nefes alan su geçirmeyen ayakkabı astarları

Su geçirmez nefes alan giysilik kumaşlar

Yeni sistem hotmelt laminasyon makinaları her türlü mikro-interlog(bonding),micro-polar,denim-polar,suni deri ,yatakkumaşı-nonwoven ve yatak koruyucu alez laminasyonu yapabilir.

Kumaş kaplama
Işlemleride yaparak müşerilerimeiz her türlü teknik telstiller konusunda Hizmet vermeye devam etmekyedir.


MARKALARIMIZ
     
 
Copyright © 2015 Çınar Laminasyon İç ve Dış TİC. A.Ş