LAYTEX HOTMELT ADHESIVES
Tex-melt & Tex-Melt Web

Tex-melt film ve Tex-melt Web ürünlerimiz Tekstil, döşeme, ayakkabı, iç çamaşırı ve otomotiv gibi lokomotif sektörlerde kullanılan yapıştırıcılardır. İçerisinde Fitalat ve Azo bulunmamaktadır.
EVA bazlı tex-melt laminasyon filmleri firmamız bünyesinde üretilmekte olup, teknik bilgi ve fiyatlar için iletişim bölümünden bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.
Polyester ve Poliamid bazlı Tex-melt Web konusunda satış ve satış sonrası desteklerimiz devam etmektedir.

Yeni sistem hotmelt laminasyon makinaları her türlü mikro-interlog(bonding),micro-polar,denim-polar,suni deri ,yatakkumaşı-nonwoven ve yatak koruyucu alez laminasyonu yapabilir.Yıkama dayanıklı ve yıkama istemeyen ürün laminasyonları(30-100 derece).

Hotmelt laminasyon sistemleri Tekstil kumaş laminasyonlarında, suni deri, alez, yatak örtüsü kumaşlarının altına kağıt tela takviyesinde, teknik kumaşlar üretiminde ,membranlı kumaşlar üretiminde ve teknik tekstiller tekfix üretiminde kullanılır. Konfeksiyon tekstili,ev tekstili,mobilya sektörü,ayakkabı ve çanta sektörü,otomotiv,medikal ve inşaat sektöründe.

Teknik kumaşların lamine edilmesinde en son teknoloji olan hotmelt sistemi yıkamaya karşı yüksek dayanım ve membranlı kumaşların yapıştırılmasında en çok tercih edilen sistemdir.Yeni sistem hotmelt laminasyon makinaları her türlü kumaş, suni deri, membran vb laminasyonları yüksek yıkama dayanıklı olarak yapabilmektedir. Her türlü döşemelik kumaş, alez(membran),suni deri,giyimlik kumaş laminasyonu yapılabilir.

Text MeltText-Melt-Web


MARKALARIMIZ
     
 
Copyright © 2015 Çınar Laminasyon İç ve Dış TİC. A.Ş